Увага

У зв’язку із чисельними коментарями у мережі  інтернет  КВУ «Каховський водоканал» надає своє офіційне роз’яснення з приводу підвищення тарифу на централізоване водопостачання та водовідведення:
На початку цього місяця мешканці міста отримали рахунки на оплату води і багатьох обурив той факт,що Водоканал підняв тариф на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення у період карантину. Але той, хто уважно читав, помітив ,що у платіжках зазначено лише про намір підвищити тариф з 1 травня 2020 р.
Каховським водоканалом була дотримана процедура інформування споживачів, згідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130.
16.03.2020 р. повідомлення про намір здійснити зміну тарифу на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення було розміщено на офіційному сайті КВУ «Каховський водоканал» та на офіційному сайті Каховської міської ради. Повідомлення також  було розміщено у випуску газети «Каховські новини» №11 від 19 березня 2020 року. Та кожен мешканець міста отримав рахунок на оплату,в якому було зазначено про намір водоканалу про зміну тарифу з 1.05.2020 року.
Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2020 рік від фізичних та юридичних осіб приймалися з 17 березня по 27 березня 2020 року. Але ми не отримали жодного зауваження чи пропозиції. На даний час у рахунках йде нарахування згідного до діючого тарифу  водопостачання – 10,09 грн  за 1куб. м. з ПДВ, водовідведення – 15,27 за 1куб. м. з ПДВ.
На сьогодні, діючі тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення не відшкодовують фактичні витрати. Слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання та водовідведення.
Новий тариф на централізоване водопостачання – 13,04 грн. за 1куб. м. з ПДВ;  та централізоване водовідведення – 18,96 грн. за 1куб. м. з ПДВ; буде застосований, якщо він буде затверджений виконавчим комітетом Каховської міської ради .
З більш детальною інформацією з приводу тарифів ви можете ознайомитись на нашому офіційному сайті   http://kahovvoda.org.ua/ та на офіційному сайті Каховської міської ради  http://kakhovka-rada.gov.ua/  .

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу