Нагорода “Лідер Галузі 2020”

Маємо приємну новину: Комунальне виробниче управління “Каховський водоканал” присвоєно статус Лідер галузі 2020», а начальнику підприємства Ячменьову Володимиру Миколайовичу присвоєно почесне звання «Керівник року 2020» .Наше підприємство ввійшло в Топ-60 кращих державних і комунальних підприємств України та зайняло 5 місце (Золото рейтингу)
за результатами загальнодержавного економічного ранжування суб’єктів господарювання за показником «Коефіціент оборотності активів» .
Щороку Національний бізнес-рейтинг проводить загальнодержавний аналіз успішності підприємств у своїй сфері діяльності. У 2020 році дослідження проводилося серед 1 206 902 українських підприємств за основними показниками фінансово-господарської діяльності в різних галузях. Статус лідера відображає ефективність роботи підприємства, управління ресурсами, надійності організації та вагомий аргумент в побудові діалогу з партнерами, суспільством, державою.
Пишаємося нагородами — адже це визнання нашого успіху, копіткої праці, чесності з державою, високої ефективності управління ресурсами та професійності. Висловлюємо велику вдячність всьому колективу КВУ «Каховський водоканал», Каховській міській раді, міському голові Андрій Дяченко нашим партнерам та споживачам за загальну перемогу та підтримку.
Начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу.