Скільки триває бадмінтон

Гейм грається до 21 очка. Якщо гравці досягають рахунку 20:20, то гра триває до того моменту, поки різниця в рахунку не складе 2 очки, або один із гравців не набере 30 очок. Між кожною партією є інтервали відпочинку у 2 хвилини.

Гра, що складається, як правило, з 3 або 5 партій, ведеться до 15 очок (якщо грають діти і жінки – до 11 очок).

Матч триває до двох виграних геймів, якщо сторонами не домовлено інакше.

У бадмінтон грають ракетками і воланом на спеціально розміченій майданчику. Гра може бути одиночної (1 на 1) або парної (2 на 2). Суть гри потрапити воланом в поле противника за один удар (навіть в парній грі). Завдання гри виграти 2 партії до 21 очка з розривом не менше 2 очок.

Матч складається з трьох геймів і триває до виграшу двох геймів із трьох. Гейм виграє сторона, яка першою набрала 21 очко. Стороні, яка виграла гейм, зараховують очко. Сторона виграє розіграш, якщо суперник помилився або волан опинився поза грою, торкнувшись корту на стороні суперника.

Там те, мабуть, і з'явилися правила та принципи сучасної гри. Цей рік і вважається походженням сучасного бадмінтону, а батьківщиною бадмінтону – Великобританію. Розміри поля залежали від місця, де відбувалися ігри, але найбільш популярним кортом був грипфордський, він був розміром 40 на 20 футів.

Згідно з новими правилами (з 2006 р.) очки нараховують у кожному розіграші незалежно від того, хто подає, та гра триває до 21 очка.