Скільки хвилин триває овертайм

Овертайм також відомий як додатковий час. Він призначається, коли результатом гри є нічия в рамках основного часу. У цьому випадку обидві команди грають два додаткових 15-хвилинних періоди з перервою в одну хвилину між ними.20 серп. 2023 р.

В NFL овертайм триває 15 хвилин і закінчується, як тільки одна з команд доб'ється переможного результату. Перед початком овертайму кидають жереб.

90 хв. – 2 тайми по 45 хв. 120 хв. – 2 тайми по 60 хв.

Overtime), у спорті — додатковий час, що призначається для визначення переможця. У випадку нічийного результату в деяких видах спорту регламент змагань може передбачати продовження боротьби протягом деякого додаткового проміжку часу з метою визначення переможця.

У хокеї немає єдиного регламенту, як проводити овертайми. Залежно від ліги та чемпіонату є відмінності за часом і кількістю гравців: Кількість гравців. У внутрішніх чемпіонатах найчастіше проводиться один овертайм тривалістю в п'ять хвилин.

Переможець гри Переможцем у грі стає команда, яка після закінчення ігрового часу набрала більшу кількість очок. При рівному рахунку після закінчення основного часу матчу призначається овертайм (зазвичай п'ять хвилин додаткового часу).

Скільки хвилин триває овертайм? За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виняток якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3).