Скільки захисників у хокеї

Гра містить 3 періоди, в середньому, по 30 хвилин (з зупинками) та дві перерви по 15 хвилин. Всього матч триває від 90 хвилин.5 жовт. 2020 р.

Тривалість матчу становить 3 періоди по 20 хвилин кожний; тривалість перерви між періодами 17 хвилин. У кожній із двох команд під час гри в повних складах 5 польових гравців та воротар.

Він зародився в Канаді наприкінці XIX століття і швидко поширився по всьому світу. Сьогодні хокей є олімпійським видом спорту і входить до програми Зимових Олімпійських ігор.

Метою гри є забити гол у ворота протилежної команди. Команда складається з чотирьох осіб. Розмір поля — 300 ярдів (274,2 метра) в довжину і 150—160 ярдів (137,1-146,2 метра) в ширину (за площею це приблизно 5-6 футбольних полів).

У футбольному матчі участь беруть дві команди, кожна з яких складається не більше ніж з 11 гравців, один з яких воротар. Мінімальна кількість гравців встановлюється регламентом змагань, зазвичай це 6 гравців.

Перші повідомлення про хокей із шайбою українською мовою вийшли 1904 року у Львові, тоді спорт називали гокей або діал. гакі́вка. У 1909 Медард Кавецький прочитав у Львові лекцію «Хокей на леді». 1910 року побачили світ перші правила хокею з шайбою українською, які уклав Іван Боберський під назвою «Правила до гаківки».

У хокеї дозволені довільні заміни в будь-який час гри, тому хокейна команда складається з 20—22 хокеїстів. П’ятірка гравців на майданчику змінюється приблизно через кожну хвилину.