Новорічний подарунок споживачам КВУ “Каховський водоканал”

З першого січня 2022 року каховчанам, котрі отримали повідомлення про необхідність повірити свій лічильник води, тепер не потрібно витрачати час та кошти для транспортування лічильників до уповноваженої лабораторії, яка знаходиться у м. Нова Каховка.

 Відтепер лічильник можна здати до абонентської служби водоканалу за адресою вул. Мелітопільська, 87. Водоканал самостійно доправить ваш лічильник в лабораторію і поверне назад. Кошти за транспортування зі споживача братись не будуть. Ця послуга буде входити до вартості повірки. Вартість повірки не збільшиться і залишиться на рівні 160 грн за один  лічильник діаметром 15 мм.

Крім того, для споживачів, котрі не можуть самостійно виконати демонтаж свого лічильника, ми запровадили сервіс “ПОВІРКА ПІД КЛЮЧ”  Споживачі зможуть замовити цю послугу у водоканалі і оформити договір на весь комплекс робіт безпосередньо у контролера під час вручення повідомлення, або звернувшись до водоканалу. Виконання робіт з розпломбування. демонтажу, транспортування до лабораторії, повірка, монтаж лічильника та пломбування  коштуватиме  717,6 грн. Роботи будуть виконуватись у зручний для споживача час.