ВОДОКАНАЛ РАДИТЬ ВИРІШУВАТИ ПИТАННЯ ЗАБОРГОВАНОСТІ У ДОСУДОВОМУ ПОРЯДКУ

У 2021 році КВУ «Каховський водоканал» проведені активні заходи щодо боротьби з боржниками підприємства: подано позовні заяви  про стягнення заборгованості за надані послуги з централізованого водопостачання та водовідведення до Каховського міськрайонного суду Херсонської області та Господарського суду Херсонської області  на загальну суму 563107 грн.

На теперішній час судами вже було задоволено вимоги підприємства на суму   508407 грн., рішення по яким наразі знаходяться на примусовому виконанні у відділах державної виконавчої служби м. Каховки та м. Херсон. У 2021 році відділами державної виконавчої служби у зв’язку із примусовим виконанням рішень суду було накладено арешти на майно та кошти боржників із стягненням більш як 300000  грн. заборгованості. Крім того, боржникам додатково нараховано 10 відсотків від суми заборгованості в якості сплати виконавчого збору.

З метою недопущення зростання заборгованості КВУ «Каховський водоканал» радить вирішувати питання щодо погашення заборгованості в досудовому порядку, адже звернення до суду матиме наслідки у вигляді стягнення суми заборгованості за надані послуги, а також додаткових витрат, зокрема, судового та виконавчого зборів та, найнеприємніше,  обмеження боржників у вільному користуванні  як власним майном (нерухомим і рухомим), так і коштами, розміщеними на банківських рахунках.

З повагою, Адміністрація КВУ «Каховський водоканал».