Проект інвестиційної програми на 2022 рік

Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» повідомляє, що на виконання пункту 11 розділу ІІ Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затверджений Наказом Міністерства розвитку громад та території України від 19 серпня 2020 року № 191 розроблений проект інвестиційної програми КВУ «Каховський водоканал» на 2022 рік.

Прийом пропозицій та зауважень проводиться у термін з 22 листопада 2021 року по  06 грудня 2021 року, відповідно до Порядку подання пропозицій та зауважень затверджений наказом КВУ “Каховський водоканал” № 247 від 19.11.2021 р.


Порядок подання пропозицій до проекту інвестиційної програми комунального виробничого управління «Каховський водоканал» на 2022 рік

  1. Пропозиції щодо проекту інвестиційної програми приймаються за адресою підприємства: 74800, Херсонська область, м. Каховка, вул. Мелітопольська 87 Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» в письмовій формі, або в електронному вигляді за електронною скринькою: kvu_ofis@meta.ua.
  2. При поданні пропозицій та зауважень у темі листа необхідно написати: “Розгляд проекту інвестиційної програми КВУ «Каховський водоканал» на 2022 рік», а також вказати зворотні контакти (прізвище, ім’я та по батькові, адреса, контактний телефон/факс, e-mail).
  3. Пропозиції та зауваження щодо проекту інвестиційної програми приймаються до 6 грудня 2021 року.
  4. Пропозиції, які надійшли на адресу підприємства, або на електрону скриньку, без зазначення зворотного зв’язку не розглядаються.
  5. За розглядом зауважень та пропозицій складається відповідне рішення щодо врахування, або відхилення поданих пропозицій. Рішення щодо врахування або відхилення поданих пропозицій оформлюється у вигляді протоколу робочої групи по розгляду зауважень та пропозицій інвестиційної програми підприємства. Копія протоколу робочої групи розміщується на електронному веб-сайті відповідно до Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб’єктів господарювання у сфері централізованого водопостачання та водовідведення.
  6. Додаткову інформацію, щодо проекту інвестиційної програми можна отримати за телефоном: (05536)21194

Інформаційні матеріали проекту інвестиційної програми: