УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

      Шановні абоненти повідомляємо що,  22.06.2017р. Верховна Рада України прийняла Закон України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» №2119-VIII, яким запроваджується обов’язковий приладний облік водоспоживання.

     Відповідно до ст. 13 «Про затвердження порядку оснащення будівель вузлами комерційного обліку та обладнанням інженерних систем для забезпечення такого обліку», затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 09.08.2018 р. №206, вказано, що вузол комерційного обліку встановлюється на стороні споживача на межі майнової належності у точці приєднання (вводу) до зовнішніх інженерних мереж, а в разі неможливості встановлення – в іншому місці якомога ближче до точки приєднання.

    У зв’язку із тим, що  вузол обліку був встановлений не на межі майнової належності, то відповідно до чинного законодавства лічильник має бути перенесений  до  точки приєднання (вводу) до зовнішніх інженерних мереж протягом місяця з дня опублікування даного повідомлення. Задля отримання детальної інформації Ви повинні звернутись до відділу збуту КВУ «Каховський водоканал» за адресою м. Каховка вул. Мелітопольська 87.

   З моменту, коли будуть введені два тарифи,  до Вас може  бути  застосований тариф як для абонента, будівля якого не оснащена вузлом комерційного обліку, тому рекомендуємо з’явитись до Водоканалу і вирішити питання переносу лічильника холодної води задля виконання вимог чинного законодавства.

   З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Ігор Насонов та Адміністрація.