КВУ “Каховський водоканал” повідомляє

Шановні абоненти, заборгованість по населенню на 01.09.2021р. становить 5054700,79 грн., і з кожним місяцем дана заборгованість зростає.

            У зв’язку із чим повідомляємо, що набули чинності зміни до законодавства, якими скасовано заборону обмежувати надання житлово-комунальних послуг громадянам України в разі наявності заборгованості.

            Відповідні зміни були внесені в Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

            Зокрема, з нього виключений пункт про те, що на період дії карантину і протягом 30 днів з дня його скасування забороняється припинення або призупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України в разі їх несплати або оплати в неповному обсязі. Згідно зі змінами, тепер заборона відключати споживачів комунальних послуг у разі наявності заборгованості діятиме тільки на період дії карантинних обмежень “червоного” рівня і протягом 30 днів після їх скасування.

            У зв’язку із вищевикладеним повідомляємо, що КВУ «Каховський водоканал» починає проведення планових відключень води боржникам, які отримали попередження про відключення. Відповідно до вимог п.4 ст.26 ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» Водоканал обмежує (припиняє) надання послуг протягом 30 днів з дня отримання споживачем попередження від Водоканалу про майбутнє припинення водопостачання та водовідведення у разі несплати боргу.
            Надання послуг відновлюється у повному обсязі протягом наступного дня з дати повного погашення заборгованості за фактично спожиті послуги чи з дати укладення угоди про реструктуризацію такої заборгованості. Витрати виконавця, пов’язані з відновленням надання послуги споживачеві, підлягають відшкодуванню за рахунок споживача відповідно до кошторису витрат на відновлення надання послуг, складеного виконавцем.

            Якщо у споживача немає можливості в повному обсязі виплатити усю суму боргу, то такий споживач може з‘явитися до Водоканалу із клопотанням укласти договір реструктуризації заборгованості.

            Своєчасно сплачуйте рахунки за житлово-комунальні послуги та не допускайте заборгованості!

    З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Ігор Насонов та Адміністрація.