ЩОДО ПОЛИВНОГО СЕЗОНУ

Шановні водоспоживачі, з настанням поливного сезону, абонентам, у яких відсутні лічильники обліку води, КВУ «Каховський водоканал» проводить нарахування плати за полив садів, присадибних ділянок, городів та теплиць, миття машин тощо згідно Додатку 2 до рішення виконкому Каховської міської ради від 02.12.2020 р. №258 . Усереднена норма по м. Каховка – 0,006 л на 1м2. Поливний сезон триває 162 дні, отже саме в цей період до основної кількості спожитої води додаються нарахування за полив. Такий розрахунок за полив буде здійснюватися до тих пір, доки власник не встановить вузол обліку.                                                        

Також абоненти звертаються до водоканалу з питанням чи може велика кількість опадів сприяти зниженню оплати за полив?Ні. Чинним законодавством не передбачено норм на водопостачання, пов`язаних із сезонними чи кліматичними природними змінами. Якщо у вас не встановлено прилад обліку, то за полив присадибної ділянки доведеться заплатити фіксовану суму, навіть якщо ви не користувалися водою через дощ чи з будь-яких інших причин.                                                                                                                                   

На виконання вимог законодавства та для уникнення непорозумінь в розрахунках, водоканал рекомендує споживачам встановлювати прилади обліку води.  Завдяки цьому у споживачів з`явиться можливість регулювати та вести облік свого водокористування, економити та впливати на розмір водоспоживання у власному будинку.

З повагою, Начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація.