День житлово-комунального господарства

 

Сьогодні, 19 березня,  напередодні Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення, яке відзначається в третю неділю березня   в актовому залі КВУ «Каховський водоканал» відбулися урочистості збори.

Перш за все працівників підприємства привітали міський голова Віталій Немерець та перший заступник міського голови Руслан Романенко. Грамотами міського голови за сумлінну  працю та пам’ятними подарунками були нагородженні кращі працівники підприємства.

Начальник підприємства Володимир Ячменьов, привітав присутніх, побажав   міцного здоров’я, добробуту, достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру, злагоди, здійснення всіх життєвих планів і сподівань та нагородив грамотами від Асоціації «Укрводоканалекологія» і підприємства кращих працівників.

Отже, напередодні Дня працівника житлово-комунального господарства, приєднуємось до привітань та  бажаємо всім працівникам комунальної сфери отримувати  задоволення від своєї роботи! Цей день – вияв уваги та поваги до людей, які своєю непростою щоденною працею забезпечують затишок і комфорт в наших домівках. Добробуту, злагоди, благополуччя!

Начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація.