Увага, шановні абоненти!

КВУ “Каховський водоканал»” просить споживачів вчасно розраховуватися за отримані послуги та в подальшому не допускати накопичень боргів.
Навіть той факт, що зараз запроваджений карантин,не відміняє зобов’язання підприємства сплачувати за електроенергію, у разі  невчасної оплати якої місто може залишитись без води. Також КВУ «Каховський водоканал» повинен сплачувати обов’язкові податки та збори до місцевого та державного бюджетів, закуповувати труби, паливо та інші матеріали для щоденної роботи.
Дякуємо всім абонентам,хто вчасно сплачує за послуги з водопостачання та водовідведення та закликаємо усіх мешканців, хто не встиг цього зробити, сплатити за спожиті послуги. В даний час це зробити дуже просто, навіть не виходячи з дому, тому просимо з розумінням поставитися до цього і допомогти близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою будь-якого зручного для вас Інтернет ресурсу. Окрім того, якщо у споживача немає можливості в повному обсязі виплатити усю суму боргу,то такий споживач може з‘явитися до Водоканалу із проханням укласти договір реструктуризації заборгованності. Вчасні розрахунки — запорука цілодобового водопостачання та водовідведення у Ваших помешканнях.

Начальник КВУ «Каховський водоканал» та Адміністрація водоканалу.