Телеінспекція каналізаційних труб

Комунальне виробниче управління “Каховський водоканал”
пропонує нову послугу – технічну діагностику каналізаційних труб за допомогою телеінспекційної системи.
Телеінспекція каналізаційних труб – сучасний метод відеодіагностики для швидкого виявлення проблемних ділянок в каналізації і причин аварії. За допомогою даного методу з’являється можливість оцінити стан внутрішньої поверхні каналізаційних труб, досліджувати і діагностувати недоступні місця засмічень, тріщин або проломів. Телеінспекція дозволяє виявити: деформації стиків і вузлів; наявність проривів, тріщин або свищів; сторонні предмети, що утворюють засмічення та заважають функціонуванню системи.
Вартість послуги складає:
– 200 грн. для населення та 250 грн. для ФОП та юридичних осіб у випадку, коли послуги телеінспекційної системи надається разом із послугами з гідродинамічної прочистки;
– 350 грн. для населення та 450 грн. для ФОП та юридичних осіб, коли телеінспекційна система замовлена як окрема послуга.
Для того,щоб отримати цю послугу, подайте заяву і з вами зв’яжеться наш спеціаліст для отримання більш детальної інформації про час і місце виконання робіт. Або телефонуйте за номером 099-1357317 (Віталій Олександрович) і робіть заявку у телефонному режимі.
З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу.