З днем знань!

Сьогодні, 1 вересня Комунальне виробниче управління “Каховський водоканал” вітає із Днем знань, із цим особливим та хвилюючим святом не лише для школярів, а й для вчителів та батьків.
Сьогодні у першокласників починається новий етап у житті, їх перше шкільне свято. Не встигнете ви й помітити як ми усі разом будемо вітати вас із завершенням шкільних років. Але зараз ваш щасливий учнівський шлях тільки розпочинається тому бажаємо вам отримувати від шкільного життя якнайкращі емоції та найкорисніші знання!
Сердечно вітаємо школярів з початком навчального року. Бажаємо міцного здоров’я, впевненості у власних силах та відвертого прагнення до нових знань, адже вони це сила!
Шановні батьки, бабусі і дідусі нехай ваші діти частіше тішать вас, а вам бажаємо терпіння. Нехай у вас завжди вистачає на них часу, тепла, любові та енергії!
Напередодні свята профспілковий комітет КВУ «Каховського водоканалу» привітав першокласників із цим важливим та чудовим святом та презентував подарунки для діточок. Діти — наш найцінніший скарб, наше сьогодення та майбутнє. І немає більшого щастя, аніж посмішки та сміх щасливих дітей.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу