Звіт за виконану роботу та оновлення за 4 квартал з червня по серпень.

Комунальне виробниче управління “Каховський водоканал” підводить остаточний підсумок у звіті за проведену роботу та оновлення, які були зроблені за рік, починаючи з 1 вересня 2019 року по серпень 2020 року включно.
                                                         4 квартал
                                                        червень-серпень
     Був придбаний трактор «ХТЗ-17221-19» замість пошкодженого в результаті пожежі Трактора «Т-150» (через коротке замикання електромережі виникнула пожежна ситуація , в результаті чого було пошкоджено кабіну та моторний відсік трактору). Даний транспортний засіб є спеціальною технікою, за допомогою якої зневоднений мул, який утворюється в процесі очистки стічних вод, вивозиться та утилізується на міському полігоні для твердих побутових відходів.
     Згідно до інвестиційної програми в серпні місяці була закінчена робота по прокладці 200 метрів водопроводу пластиковою трубою. Нова схема підключення будинків Ентузіастів 4а, 4б та 12 дозволила ліквідувати сталеву трубу з граничним зносом, яка проходить по проблемним ділянкам. Безаварійну робота нової мережі гарантовано мінімум на 50 років.
     Також були проведені ремонти КНС (каналізаційно-насосних станцій).
Цей перелік робіт і оновлень не є вичерпним,і вони в подальшому будуть виконуватися, адже наші співробітники щодня докладають максимум зусиль, для того щоб мешканці міста могли цілодобово користуватись послугами водопостачання та водовідведення.
 
  З повагою, начальник КВУ “Каховський водоканал” Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу