Звіт за виконану роботу та оновлення за 3 квартал з березня по травень

КВУ «Каховський водоканал» продовжує підбивати підсумки, щодо виконаних робіт та оновлень, які були зроблені за рік, в період з 1 вересня 2019 року і по серпень 2020 року, на черзі 3 квартал з березня по травень місяць
                                                                                                3 квартал
                                                                                  березень-травень
Восени наше підприємство придбало установку гідродинамічного прочищення каналізації, а в квітні місяці 2020 р. і автомобіль «Renault» для цієї установки. Використання в роботі цієї установки значно скоротило час усунення засмічень, а головне підвищилась якість прочищення системи. Цей метод очистки каналізації повністю усуває відкладення зі стінок стічних труб, відновлює пропускну працездатність трубопроводу. На відміну від механічного прочищення гідродинаміка дуже швидко розблоковує переповнені колодязі і повністю вимиває увесь бруд із труб.
Було придбано 4 комплекти частотних перетворювачів, які допомагають істотно економити електроенергію. Частотники – це універсальні пристрої, призначення яких не тільки регулювання обертів, але й захист електродвигуна від неправильних режимів роботи і електроживлення, а також від перевантаження. Адже за допомогою використання цього устаткування економія електроенергії складає від 10 до 15% на обладнанні на якому воно розташовано.
Незважаючи на тяжкий час,який припав на 3 квартал у якому був запроваджений карантин, підприємство та кожен співробітник працювали у звичайному режимі,тому що мешканці міста потребували цілодобового безперебійного водопостачання та водовідведення. Ми дуже вдячні усім мешканцям міста,які вчасно сплачували та сплачують рахунки за воду, адже наша робота та безперебійне водопостачання в кожній оселі неможливо без вчасної оплати за спожиті воду та стоки від кожного з вас.

З повагою, начальник КВУ “Каховський водоканал” Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу