Звіт за виконану роботу та оновлення за 2 квартал з грудня по лютий

КВУ «Каховський водоканал» продовжує аналізувати  виконану роботу і вдосконалення за минулий рік, починаючи з 1 вересня 2019 року і по теперішній час,  і на черзі у нас звіт за 2 квартал з  грудня-лютий  .
                                                                                2 квартал
                                                                   грудень – лютий
Взимку згідно до інвестиційної програми був виконаний капітальний ремонт мулових карт . Мулові карти- це сплановані огороджені ділянки землі для підсушування мулу (осадів) очисних споруд. На мулових майданчиках опади обезвожуються за допомогою дренажу. Після сушіння мулу на мулових майданчиках тверді опади збираються, вивозиться спеціальною технікою та утилізується на міському полігоні твердих побутових відходів. Були виконані роботи по відновленню 150 квадратних метрів бетонного покриття і ремонт дренажних каналів.
Були виконані роботи по вдосконаленню існуючої системи відеоспостереження на дільницях підприємства. Додатково встановили камери на проблемні дільниці,через інтернет усі камери вивели на монітор диспетчеру, це  дозволяє вести відеоспостереження в будь-який час. Особливо важливий контроль на стратегічному об’єкті «Водозабір».

З повагою, начальник  КВУ “Каховський водоканал” Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу