Звіт за виконану роботу та оновлення за 1 квартал з вересня по листопад

З часом техніка виходить з ладу, матеріали втрачають свої властивості і припиняють працювати за призначенням, тому постійно треба робити оновлення , тобто модернізувати  обладнання , слідкувати за новими технологіями в галузі водопостачання та водовідведення , щоб кожен мешканець міста міг цілодобово користуватися водою.
Окрім робіт, які виконуються щоденно та  щогодини для забезпечення підприємств та населення безперебійним водопостачанням ми виконуємо планові роботи, купуємо та встановлюємо нове обладнання, техніку яка дозволяє нам економити електричну енергію, трудові витрати та поліпшує безпеку виконуваних робіт.
Якщо проаналізувати минувший рік, тобто починаючи з 1 вересня 2019 року і по теперішній час, то можна зробити висновки по проведеній роботі  і сказати , що дійсно цей рік був дуже плідним і значущим для водоканалу і для того, щоб кожен з вас переконався в цьому, КВУ «Каховський водоканал» надасть помісячний звіт по виконаній роботі.
                                                                  1 квартал
                                                     вересень-листопад
Восени було закуплено і введено в експлуатацію гідравлічна погружна помпа, дискова пила,  відбійні молотки та гідравлічна маслостанція від якої працює це обладнання. Застосування цього обладнання  дозволяє працювати у більш екстремальних умовах  з гарантованою безпекою, а також скоротився час ремонту,тобто час відключення подачі води. З осені минулого року, коли у водоканалі змінилося керівництво, почали проводитися  планові роботи по заміни запірної арматури на центральних мережах водопроводу. Була виконана заміна більш ніж у 10 вузлових колодязях, що дозволяє на даний момент при необхідності, відключати подану воду не всьому місту, а лише невеликій  його частині. Проводиться не тільки заміна запірної арматури в колодязях, але і сталеві технічні вставки, які відслужили свій термін і знаходяться в аварійному стані.  Роботи по заміні технічних вставок (сталевих труб за допомогою яких засувки з’єднуються з центральним водопроводом) проводяться за технологіями, розробленими нашими фахівцями, яка дозволяє виконувати роботи по заміні засувок з технічними вставками при не повному відключені води і значно скорочують час виконуваних робіт.

З повагою,начальник КВУ “Каховський водоканал” Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу