Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» звертається до всіх мешканців міста з проханням вчасно сплачувати за  воду

Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» звертається до всіх мешканців міста з проханням вчасно сплачувати за  воду, адже забезпечення безперебійного водопостачання та водовідведення у ваших домівках напряму залежить від своєчасної оплати рахунків за воду.
В  ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється лише:
– нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
– припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;
Але ніде не йде мова про те, що можна не платити за надані послуги з водопостачання та водовідведення. Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» наголошує,  що у разі несплати за послуги, на боржників буде подано до суду і з подальшим стягненням боргу а також суми судового збору виконавчою службою.  Також попереджаємо злісних неплатників, що через 30 днів після закінчення карантину КВУ «Каховський водоканал» розпочне відключення усіх боржників від мережі водопостачання та водовідведення.
КВУ «Каховський водоканал» завжди йде на зустріч своїм абонентам, та дає можливість зробити реструктуризацію боргу, але не всі люди,які уклали договір дотримуються умов зазначених у ньому, тобто невчасно сплачують, чи не сплачують взагалі суму заборгованого щомісячного платежу. Тому ми кожного разу попереджаємо абонента, що у  разі несплати щомісячного платежу заборгованості по розстрочці та поточного платежу , договір  автоматично припиняє свою дію з першого дня після закінчення строку внесення визначеного платежу та розривається в односторонньому порядку та на боржників подається до суду.
Тому ми просимо Вас, будьте відповідальними, сплачуйте за спожиті послуги з водопостачання і водовідведення! В даний час це зробити дуже просто, навіть не виходячи з дому, тому просимо з розумінням поставитися до цього і допомогти близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою будь-якого зручного для вас Інтернет ресурсу.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу