КВУ «Каховський водоканал» закликає всіх абонентів встановлювати лічильники води  

На даний час на обліку Комунального виробничого управління «Каховський водоканал» знаходиться  10 000 абонентів, мешканців багатоквартирних будинків. Із них 97%  приміщень багатоквартирних будинків оснащені вузлами розподільчого обліку(лічильниками води).
Якщо у помешканні встановлений лічильник води, то нарахування  здійснюється виключно за показниками лічильника. Тобто  за 1куб. використаної  води ви сплачуєте лише 29 грн.( Згідно із рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради №96 від 16.04.2020р.) В середньому споживання води щомісяця на людину становить від 3 до 5 кубів.
Абонентам, у яких відсутні вузли обліку у квартирах , нарахування здійснюється згідно до норм,  по кількості  проживаючих осіб.  Кількість проживаючих осіб встановлюється за записами у домовій книзі і на підставі цього здійснюється розрахунок 180 грн. на місяць з людини. У разі якщо фактична кількість проживаючих осіб не відповідає кількості зазначених в домовій  книзі, то власник квартири повинен  надати письмову заяву та офіційний  документ, що підтверджує відсутність споживача та/або членів його сім’ї (довідка з місця тимчасового проживання, роботи, лікування, навчання, проходження військової служби, відбування покарання). Дані довідки потрібно пред’явити протягом  місяця з моменту отримання. Адже зменшення розміру плати за послуги у разі тимчасової відсутності споживача та/або членів його сім’ї можливе лише з моменту звернення і надання довідки, яку у подальшому потрібно буде оновлювати  кожен рік.
Використання лічильника є економічно вигідним, адже ви сплачуєте лише за фактично спожиті послуги і зникає необхідність надавати довідки по місцю проживання та слідкувати за вчасним поданням. У зв’язку із прийняттям 22.06.2017 р. Верховною Радою України  Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання” №2119-VII, який набув чинності із 02.08.2017р, вказано, що усі приміщення на 100% повинні бути оснащені приладами обліку води.
Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» наголошує, що встановлення лічильника води є обов’язком  кожного абонента, тому закликаємо всіх, хто ще не встиг встановити прилад обліку якомога швидше це зробити.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу.