КВУ “Каховський водоканал” запрошує мешканців приватного сектора з’явитися до водоканалу задля укладання нових договорів

З 1 травня 2019 року в повному обсязі введено в дію Закон України від 09.11.2017 № 2189-VIII «Про житлово-комунальні послуги». Згідно з вказаним Законом визначено нову класифікацію житлово-комунальних послуг, нову систему взаємовідносин, що виникатимуть у процесі надання та споживання цих послуг, передбачено різні моделі договірних відносин у сфері комунальних послуг. 13 серпня 2019 р набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів №690 щодо затвердження  Правил надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Цією постановою затверджені нові договори,які повинні бути укладені між надавачем комунальної  послуги  та споживачами.
Для мешканців приватного сектору передбачений лише один вид договору №3 (з індивідуальним  споживачем, у будівлі, приміщення якої є самостійними об’єктами нерухомого майна) , тому для них  процедура обрання договорів не потрібна. Індивідуальний договір укладається між власником (співвласником) та Водоканалом на підставі  заяви  власника та документа про право власності на об’єкт. Тому просимо мешканців приватного сектору з’явитись до Водоканалу і укласти договори.

Що стосується мешканців багатоквартирних будинків, згідно із внесеними  змінами до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» укладання договорів із мешканцями багатоквартирних будинків відтермінували, не пізніш як протягом п’яти місяців з дня завершення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), співвласники багатоквартирних будинків  повинні обрати модель договірних відносин, а Водоканал укласти договори із співвласниками. Тобто на даний час договори із мешканцями багатоквартирних будинків укладатися не будуть,оскільки в умовах карантину співвласники багатоквартирних будинків не мають можливості провести загальні збори співвласників і обрати одну з моделей договірних відносин.
З повагою,начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов  та Адміністрація водоканалу