Вітаємо із наступаючим Днем Конституції!

Щорічно, 28 червня відзначається День Конституції . У цей день, точніше ніч, у 1996 році Верховна Рада прийняла Конституцію. Прийняття Конституції закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина.
Сьогодні,напередодні свята до КВУ «Каховський водоканал» завітав почесний гість, міський голова Дяченко А.А. , аби привітати усіх працівників з одним із головних державних свят. Андрій Андрійович подякував усім працівникам за їх наполегливу щоденну працю в умовах карантину і побажав успіхів, злагоди, добробуту, звершення усіх планів заради світлого майбутнього рідної країни!
Начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов побажав усім міцного здоров’я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, мудрості і далекоглядності, високих досягнень, успіхів у праці та нових звершень. Також подякував усім співробітникам за їх гарну та плідну працю, адже робота кожного працівника є важливою та необхідною.
Адміністрація Комунальне виробниче управління “Каховський водоканал” також приєднується до привітань, і вітає всіх з цим чудовим наступаючим святом–Днем Конституції!