Нова послуга від КВУ “Каховський водоканал” гідродинамічна прочистка каналізаційних мереж

Комунальне виробниче управління «Каховський водоканал» пропонує нову послугу – гідродинамічну прочистку каналізаційних мереж. Цей метод очистки каналізації повністю усуває відкладення зі стінок стічних труб, відновлює пропускну працездатність трубопроводу і є екологічно безпечним  як для труб, так і для навколишнього середовища. Гідродинамічна установка успішно застосовується для прочищення зовнішніх каналізаційних систем, для промивання трубопроводів діаметром до 300мм, все це досягається завдяки високого тиску води, який подається установкою і знімає весь наліт з труб.
Для того,щоб отримати цю послугу,напишіть нам , зробивши заявку і протягом декількох днів з вами зв’яжеться наш спеціаліст для отримання більш детальної інформації про час і місце виконання робіт.  Або телефонуйте за номером 0500166334  і робіть заявку у телефонному режимі.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу

Послуги КВУ "Каховський водоканал" з гідродинамічної очистки каналізаційних мереж

Комунальне виробниче управління "Каховський водоканал" пропонує нову послугу – гідродинамічну прочистку каналізаційних мереж. Цей метод очистки каналізації повністю усуває відкладення зі стінок стічних труб, відновлює пропускну працездатність трубопроводу і є екологічно безпечним як для труб, так і для навколишнього середовища. Гідродинамічна установка успішно застосовується для прочищення зовнішніх каналізаційних систем, для промивання трубопроводів діаметром до 300мм, все це досягається завдяки високого тиску води, який подається установкою і знімає весь наліт з труб.Для того,щоб отримати цю послугу,напишіть нам , зробивши заявку і протягом декількох днів з вами зв’яжеться наш спеціаліст для отримання більш детальної інформації про час і місце виконання робіт. Або телефонуйте за номером 0500166334 і робіть заявку у телефонному режимі. З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу

Опубліковано Комунальне виробниче управління "Каховський водоканал" Середа, 17 червня 2020 р.