Установка гідродинамічної очистки каналізації

Забруднення – є однією з головних неприємностей, яка пов’язана із каналізаційною системою. Каналізаційна система через 2-3 роки експлуатації потребує обов’язкового очищення, адже з часом у системі накопичуються різні відкладення через що пропускна здатність знижується. Тому системи каналізації потрібно періодично чистити.
Гідродинамічна чистка виконується за допомогою спеціальної установки, яка подає воду в труби під високим тиском, завдяки чому знімається весь наліт з труб : жирові, вапняні і інші відкладення, які наростають у внутрішньому просвіті труб і поступово перекривають його,що тягне за собою великі неприємності. Цей метод очистки каналізації  повністю усуває відкладення зі стінок стічних труб, відновлює пропускну працездатність трубопроводу.
Гідродинамічне прочищення каналізації дозволяє дуже швидко впоратись  з аварійними засміченнями. На відміну від механічного прочищення гідродинаміка дуже швидко розблоковує переповнені колодязі і повністю вимиває увесь бруд із труб.
Гідродинамічна установка успішно застосовується для прочищення зовнішніх каналізаційних систем, для промивання трубопроводів діаметром до 300 мм.
На сьогоднішній день – це безпечний екологічний метод чистки  як для труб так і для навколишнього середовища , адже прочищення каналізаційних мереж виконується без застосування будь-яких хімічних засобів . Це дуже ефективний спосіб прочищення найскладніших засмічень.