Випадок Херсонського водоканалу

Нещодавно наші колеги з херсонського водоканалу поділилися практичним випадком, який продемонстрував як байдужість та недбале ставлення до законодавства може суттєво вплинути на життя оточуючих.
Чотири п’ятиповерхівки, два дитячі садочки, податкова інспекція з першої години ночі знаходяться без води. Банальне пошкодження внутрішньо- квартальної труби діамером 100 мм, на ліквідацію якого зазвичай  потрібно 2-3 години, обернулося проблемою. Причина банальна. Захотілось підприємцю розширити межі свого кафе. Чому б і ні? Те, що по ділянці проходять інженерні мережі, нікого це не цікавить? Припис на винесення мереж  направлений водоканалом ще півроку тому, можна проігнорувати. Тепер, щоб надати воду мешканцям, водоканал змушений рити тунель і з ризиком для життя персоналу ліквідовувати пошкодження труби. При цьому немає жодної гарантії, що на місці де буде прокладена нова труба, не захоче розширитись інший підприємець.
Що бажано відмітити в цій ситуації, що в нашому місті поки що такі випадки відсутні. Наші підприємці дбайливо ставляться до комунального майна та проводять земельні, будівельні роботи за відповідними дозволами не ігноруючи їх.Але щоб уникнути подібних ситуації у майбутньому, підприємцям потрібно дотримуватись норм чинного законодавства і погоджувати усі питання із відділом архітектури та з усіма комунальними підприємствами на місті будівництва яких знаходяться відповідні комунікації.

 
З повагою, начальник КВУ “Каховський водоканал”