Важливо!

Незважаючи на карантин КВУ «Каховський водоканал» працює цілодобово  24 години на добу, сім днів на тиждень для того, щоб забезпечити безперебійне водопостачання в кожну оселю. Щоб кожен мешканець міста у цей непростий час мав змогу користуватися чистою водою,адже  вода виходить на перший рівень у боротьби з пандемією. Забезпечення  безперебійного водопостачання та водовідведення у ваших  домівках напряму залежить від своєчасної оплати рахунків за воду. Адже водоканал повинен щодня закуповувати матеріали для виконання ремонтних робіт , своєчасно платити за електроенергію, робити обов’язкові платежі до місцевого та державного бюджетів, а без своєчасної оплати з боку абонентів водоканал цього зробити не в змозі. Цей перелік не є вичерпним, тому просимо Вас, будьте відповідальними, вчасно сплачуйте рахунки за спожиті послуги з водопостачання.
На теперішній час оплатити рахунки за спожиті комунальні послуги дуже легко, навіть не виходячи з помешкання,тому просимо з розумінням поставитися до цього і допомогти близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою будь-якого зручного для вас Інтернет ресурсу.
Кожен абонент, в свою чергу, повинен усвідомлювати, що затримуючи оплату, він ставить під загрозу сферу водопостачання всього міста.
З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу.