Увага!

Шановні абоненти, КВУ «Каховський водоканал» звертається до вас із проханням сплачувати за спожиті послуги.
У мережі інтернет поширюється інформація, яка вводить людей в оману, що за спожиті житлово-комунальні послуги можна не платити. Але ця інформація є невірною, адже в ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється лише:
– нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
– припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;
Але ніде не йде мова про те, що можна не платити за надані послуги з водопостачання та водовідведення!
Навіть той факт, що зараз запроваджений карантин,не відміняє зобов’язання підприємства сплачувати за електроенергію, у разі  невчасної оплати якої місто може залишитись без води. Також КВУ «Каховський водоканал» повинен сплачувати обов’язкові податки та збори до місцевого та державного бюджетів, закуповувати труби, паливо та інші матеріали для щоденної роботи.
Дякуємо всім абонентам,хто вчасно сплачує за послуги з водопостачання та водовідведення та закликаємо усіх мешканців, хто не встиг цього зробити, сплатити за спожиті послуги. В даний час це зробити дуже просто, навіть не виходячи з дому, тому просимо з розумінням поставитися до цього і допомогти близьким і рідним старшого віку оплатити рахунки за допомогою будь-якого зручного для вас Інтернет ресурсу.
Кожен абонент, в свою чергу, повинен усвідомлювати, що затримуючи оплату, він ставить під загрозу сферу водопостачання всього міста.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу