Інформація для ознайомлення!

КВУ «Каховський водоканал» надає інформацію для ознайомлення,щодо   даних  по тарифам по Херсонській області станом на 10 лютого 2020 року:
Внаслідок проведення моніторингу тарифів на централізоване постачання холодної води та водовідведення було виявлено, що тариф  КВУ “Каховський водоканал” суттєво не відрізняється від цін у інших містах по Херсонській області. Тариф затверджений рішенням  Каховської міської ради Херсонської області виконавчого комітету №119 від 30.04.2019 р.  який складає 26,57 грн. є середнім по області.
Формування тарифу залежить від рівня витрат підприємства. У кожного водоканалу різний рівень витрат, який залежить від місцевих особливостей та кліматичних умов ,технологічного процесу виробництва та надання цих послуг. Тому і тарифи у різних містах відрізняються один від одного.
До того ж варто відзначити, що за результатами  дослідження якості питної  водопровідної води у великих містах показують, що, на превеликий жаль, багато українців  п’ють  не питну, а технічну воду, якщо керуватися нормативними матеріалами. Яку не рекомендовано вживати у сирому вигляді, а потрібно фільтрувати та кип’ятити.  У мешканців міста Каховка з-під  крану тече чиста питна вода, яка не потребує оброки для подальшого вживання.
Задля детальнішого ознайомлення з  цінами по Херсонській області на централізоване водопостачання та водовідведення ви можете ознайомитись у порівняльній таблиці.

З повагою, начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу.