До уваги мешканців міста Каховка!

У зв’язку із поширенням інформації у ЗМІ щодо забруднення Каховського водосховища пестицидами, КВУ “Каховський водоканал” надає свою офіційну відповідь:
Нещодавно почала розповсюджуватися інформацію через мас-медіа, що у Каховському водосховищі перевищено норми забруднюючих речовин. Зокрема, у воді знайшли пестициди – диазинон і хлорпирифос. Дніпропетровська область, в якій було виявлено ці забруднення, місцева комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Апостолівського міськради вирішила тимчасово припинити роботу дошкільних навчальних закладів,  закладів середньої освіти, закладів соціальної сфери та закладів культури з 8.02.2020 р по 12.02.2020 р. Також у зв’язку із цим місцева влада Дніпропетровської області не рекомендує мешканцям міста вживати та використовувати питну воду до 12.02.2020року, яка використовується з Каховського водосховища.
Але, до мешканців міста Каховка це не має ніякого відношення , тому що КВУ «Каховський водоканал» постачає воду із артезіанських скважин, а не з Каховського водосховища. Щомісячно ми контролюємо якість води, беремо проби на відповідність до норм ДЕСТу.
Тому нашу воду можна спокійно пити і не турбуватися за своє здоров’я. Тому, переконливе прохання, не розводьте паніку,наша вода чиста та придатна до вживання!
 
З повагою начальник КВУ “Каховський водоканал” Володимир Ячменьов та Адміністрація водоканалу