До уваги всіх мешканців міста!

У зв’язку із виникненням оманливої та суперечливої інформації в мережі інтернет, КВУ «Каховський водоканал» надає офіційну відповідь: Водопостачання буде!

КВУ «Каховський водоканал»  не має заборгованостей з оплати ТОВ «Херсонська енергопостачальна компанія» (за постачання електроенергії) і ми робимо передоплату  виходячи з того, що ТОВ «ХОЕК» повинні закупляти електроенергію на ринку і робити розрахунок щодня задля того, щоб поставити електричну енергію  до нас. Але зараз АТ «Херсонобленерго» Каховський РЕМ  також вимагають передоплату за розподіл електричної енергії,посилаючись на  пункти умов договору, хоча нагальної потреби для передоплати немає, вони не купують електроенергію та не постачають  як  ТОВ «ХОЕК», а лише проводять розподіл. На даний час, АТ «Херсонобленерго» Каховський РЕМ ще збільшили тариф і вимагають передоплату, чим ставлять у скрутне становище КВУ «Каховський водоканал»  тому що у цьому місяці ми повинні зробити оплату у подвійному розмірі,що включає в собі суму за отримані послуги та попередню оплату.
Вони не беруть до уваги,що ми повинні зробити обов’язкові щорічні та квартальні обов’язкові платежі до місцевого та державного бюджетів і це не дозволяє нам сплатити авансовий платіж АТ «Херсонобленерго» Каховский РЕМ за розподіл. Хоча згідно до п.1 ст.275 ГКУ споживач зобов’язаний сплатити за прийняту енергію. Згідно до п.7.5. Розділу 7 «Правил роздрібного ринку електричної енергії», який передбачає умови припинення постачання електричної енергії у разі заборгованості, лише за надані послуги, але ніде не йдеться  про попередню оплату.
КВУ «Каховський водоканал»  є комунальним підприємством яке не фінансується з місцевого бюджету, а цілком залежить від внесків населення за отримані послуги. Ми не можемо вимагати передоплату від населення, за ще не отримані послуги, з цього виходить що ми не в змозі робити передоплату АТ «Херсонобленерго» Каховский РЕМ  і постає питання, а чи потрібна вона взагалі.
Начальник КВУ «Каховський водоканал» Володимир Ячменьов на даний час знаходиться у робочому відрядженні на конференції за офіційним запрошенням Асоціації водоканалів України, де розглядається і вирішується багато питань, що стосується послуг водопостачання. І Володимир Ячменьов дистанційно вирішує проблему яка сталася на даний час і дуже просимо вас, не дайте ввести себе в оману, водопостачання буде!