Реструктуризація боргу – крок назустріч боржникам.

Якщо у споживача немає можливості в повному обсязі виплатити усю суму боргу,то такий споживач може зявитися до Водоканалу із проханням укласти договір реструктуризації заборгованності.

Реструктуризация боргу — це спосіб погашення боргу, за допомогою якого полегшуються умови сплати боргу за рахунок зміни строків сплати суми заборгованості за ЖКП.
Для реструктуризації заборгованості громадяни укладають з Водоканалом договори про щомісячне рівномірне погашення реструктуризованої заборгованості та своєчасну сплату поточних платежів за житлово-комунальні послуги. Згідно із Постановою КМУ №976 від 27 червня 2003 р. «Про затвердження Порядку погашення реструктуризованої заборгованості та внесення поточних платежів за житлово-комунальні послуги»,в якій визначено порядок  та умови укладання договорів реструктуризації,

договір про реструктуризацію заборгованості укладається:

  •  для  житлового  приміщення,  що  перебуває   у   приватній  власності, – з його власником;
  •  для  житлового  приміщення  іншої  форми  власності  –   з квартиронаймачем  або  у  разі  відсутності  такої  можливості – з однією із зареєстрованих в житловому приміщенні осіб.

Заборгованість  громадян   з   оплати  житлово-комунальних послуг,  реструктуризується на строк , залежний від  суми  заборгованості  та  рівня  сукупного доходу сім’ї на дату реструктуризації.

Для укладення договору реструктуризації при собі потрібно мати:·

  • Паспорт,
  • свідоцтво про право власності на помешкання (у разі якщо ви є власником), або інший документ,що підтверджує  проживання в даному приміщенні особи (якщо вона є квартиронацмачем ,або  зареєстрована в даному  житловлому приміщенні.)
  • індетифікаційний код.

З повагою, Адміністрація КВУ «Каховський водоканал»