Повірка лічильника

Повірку лічильника потрібно здійснювати кожні 4  роки з дня попередньої повірки. Цей інтервал називається міжповірочним. Він вказується у паспорті приладу. Виробник гарантує десять-дванадцять років стабільної роботи, після чого рекомендовано виконати профілактичні та ремонтні роботи. Адже, при тривалому користуванні приладом в ньому накопичується бруд та іржа. Також відбувається поступова руйнація механізму.Визначити самостійно чи правильно працює лічильник – неможливо. Це мають робити професіонали у спеціальній лабораторії.

У зв’язку з прийняттям Закону України “Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання”, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг  (НКРЕКП) прийняла постанову № 1344 від 02.11.2017р. «Про внесення змін до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 26 листопада 2015 року № 2868», відповідно до якої з діючих структур тарифів було вилучено витрати, пов’язані з обслуговуванням та повіркою загальнобудинкових та індивідуальних засобів обліку води.Згідно із внесеними змінами  № 2189-VIII від 09.11.2017  ВВР, 2018, № 1, ст.1 до Закону України “Про метрологію та метрологічну діяльність” п.4 ст.17  «Періодична повірка, обслуговування та ремонт (у тому числі демонтаж, транспортування і монтаж) вузлів обліку, що забезпечують індивідуальний облік споживання теплової енергії та води в квартирах (приміщеннях) будинку, здійснюються за рахунок власників таких вузлів обліку». Відтак, з грудня 2017 повірка та ремонт засобів обліку води, які знаходяться у власності фізичних осіб, здійснюється за кошти споживачів.

Коли настає час повірки квартирного водоміра, контролер КВУ «Каховський водоканал» надсилає повідомлення абоненту. Отримавши такий лист споживач повинен звернутися до служби обліку за адресою вул. Мелітопольська 87, або зателефонувати за одним з телефонів, які вказані в квитанції на оплату послуг.З цією метою, треба подати заяву на розпломбування лічильника,про що Водоканал складе відповідний акт.Після чого призначається дата розпломбування лічильника, що виконується лише працівником КВУ «Каховський водоканал». До початку розпломбування засобу вимірювальної техніки представник виконавця: здійснює огляд засобу вимірювальної техніки щодо відсутності механічних пошкоджень та ознак самовільного втручання в його роботу;перевіряє наявність та цілісність пломб. Тільки після того, як контролер записав останні показники та зняв пломбу, абонент має право знімати лічильник.
Потім споживачем виконується демонтаж і транспортування лічильника до повірочного центру,розташованого за адресою: м.Нова Каховка вул. Букіна 20 (тел. 05549-5-38-77).
На час проведення періодичної повірки засобу вимірювальної техники споживач встановлюєте технологічну перемичку (вставку).
Після повірки треба подати заяву на опломбування лічильника.На період проведення повірки споживач сплачує за кількість спожитої води, але не більше 1 місяця, за показниками лічильника обліку води в середньому, за попередні 3 місяці. В разі закінчення строку повірки і не встановлення лічильника, споживач переводиться на нормативний розрахунок.Після повірки  споживач подає заяву на опломбування.Після монтажу повіреного лічильника контролер КВУ «Каховський водоканал» проводить пломбування приладу обліку та складає відповідний акт. Після повірки в паспорті лічильника ставиться відмітка, або видається спеціальне свідоцтво, а на прилад наноситься спеціальне тавро.Якщо лічильник не відповідає метрологічним стандартам, це засвідчується довідкою про його непридатність.