Як передати показники лічильника через кабінет споживача

Шановні мешканці! Хочемо довести до Вашого відома, що наразі Ви маєте можливість передати показники лічильників та  отримати інформацію про заборгованість на поточну дату. Для цього Вам потрібно скористатись Кабінетом споживача послуг

Рис. 1 Головна сторінка сайту

Обравши пункт «Передати показники лічильників» Ви переходите до іншої сторінки сайту де Вам буде запропоновано заповнити наведену форму: обрати вулицю, номер будинку, номер квартири та номер особистого рахунку. Всі ці реквізити Ви можете взяти у рахунку, котрий щомісячно отримуєте.  Після заповнення полів треба натиснути на кнопку «Пошук».

Рис. 2 Заповнення реквізитів

До уваги мешканців будинків, які мають додатки до адресного номеру (13б, 182а, 12/1…). Для коректного пошуку необхідно ввести номер будинку відповідно до рахунку який отримуєте щомісячно від нашого підприємства. В іншому випадку, інформація за введеної адресою може бути відсутня.

У разі коректного вводу, споживача буде ідентифіковано, та перенаправлено на сторінку з особистою інформацією. На цій сторінці споживач може передати показники лічильника. Для цього треба натиснути на кнопку «Передати поточні показники».

Рис.3 Вікно кабінету споживача

Після натиснення на кнопку «Передати поточні показники» споживачу буде доступне віконце «Передача поточних показників лічильників». За замовчуванням в полі Дата буде відображатись поточна дата, а в полях Лічильник № … потрібно ввести показання лічильників на зазначену поточну дату. За бажанням, можна показники лічильників доповнити коментарем. Після заповнення полів потрібно натиснути на кнопку «Передати»

Рис. 4 Вікно для передачі показників лічильників

У разі коректного вводу показники будуть відображені в таблиці «Передача показників лічильників»

Рис. 5 Вікно переданих показників

Не забудьте,  що  показники лічильників треба передавати в останній день поточного місяця. Зауважимо, що сайт знаходиться у стані розробці, тому деякі розділи не містять жодної інформації, але це тимчасові незручності, які з часом будуть виправлені. Заздалегідь, дякуємо за співпрацю.